Pizza Serio Gdynia

Kilka słów o nas

SERIO czyli od serca … W każde nasze danie wkładamy mnóstwo pracy. Gotujemy tak, jak chcielibyśmy by inni gotowali dla nas, czyli OD SERCA. Od 2005 roku tworzymy włoski koncept – serwujemy pizzę neapolitańską, która wychodzi z pieca opalanego drewnem, stworzonego w pracowni Stefano Ferrara Forni w Neapolu. Serwujemy też klasyki kuchni włoskiej, które idealnie komponują się z wyselekcjonowanymi butelkami win, a także klasyczną kartą koktajli.

Pozdrawiamy zespół Serio !

Organizujesz urodziny w domu w gronie najbliższych ? Szukasz cateringu na konferencję, lunch firmowy, event w plenerze? Skontaktuj się z nami!

CATERINGI / EVENTY

Mamy za sobą doświadczenie w obsłudze cateringowej m.in. takich imprez jak: Red Bull BC One World Final, Red Bull Air Race, Opener Festival – sektor VIP. Na co dzień współpracujemy lokalnie z klubami sportowymi Asseco oraz Arka Gdynia. Zapewniamy również cateringi dla gości indywidualnych, którzy mają konkretne oczekiwania w kwestii doboru menu. Z uwagi na prowadzenie kilku konceptów gastronomicznych, nasze możliwości tworzenia ofert są bardzo szerokie – SERIO !

Chcesz zapewnić swoim współpracownikom niezapomnianą integrację lub po prostu świetną zabawę?

SZKOLENIA

Skontaktuj się z nami – stworzymy dla Ciebie propozycję warsztatów barmańskich, przyjedziemy na miejsce i nauczymy Was robić najlepsze klasyczne koktajle.